SpongeBobova komiksová dobrodružství

15. 11. 2022

Vážení knihovníci, učitelé a kulturní pracovníci!

I letos je našemu komiksovému Nakladatelství CREW velikou ctí, že můžeme spolupracovat na projektu Den pro dětskou knihu společně se SKIP ČR.

Pro ročník 2022 jsme si pro vás připravili téma SpongeBobova komiksová dobrodružství. Na co se tedy můžete těšit?

 

Příliv & Odliv – Vzdělávací výstava

Jedná se o pět panelů, které obsahují vzdělávací informace z podmořského světa, které si můžete vychutnat také v jednotlivých knihách SpongeBob komiks. Panely jsou připravené k tisku ve formátu A1. Tyto panely můžete rozvěsit po knihovně/ škole tak, aby byly přístupné všem, kteří budou mít o tuto akci zájem. Ke vzdělávací výstavě také patří info panel Poznej mořská fakta, který je také připraven ve formátu A1.

 

Pracovní listy

K akci SpongeBobova komiksová dobrodružství jsme připravili i tři pracovní listy, které jsou ve formátu A4. Jsou to Pracovní list k výstavě (vhodný přímo k projití výstavy), Pomoz Sépiákovi uklidit Zátiší Bikin a Patrik a SpongeBob rádi tráví čas lovením medúz (tyto pracovní listy můžete použít i bez výstavy).

 

Podmořská soutěž se SpongeBobem

Nebyla by to ta správná akce pro dětské čtenáře, kdybychom ji nedoplnili o zajímavou soutěž! Její pravidla najdete na speciálním plakátu ve formátu A4. Tento plakát doporučujeme vytisknout a viditelně vystavit tak, aby byl dostupný pro všechny zájemce o akci.

 

Odměnový plakát

Aby nikdo z akce SpongeBobova komiksová dobrodružství neodcházel z prázdnou, připravili jsme pro vás plakát se SpongeBobem a Patrikem v superhrdinských kostýmech. Tyto plakáty můžete vytisknout ve formátu A3. Doporučujeme je skladovat srolované a opatřené gumičkou, aby nedošlo k jejich pomačkání.

 

Promo materiály

Aby se o akci SpongeBobova komiksová dobrodružství v rámci projektu Den pro dětskou knihu dozvědělo co nejvíce lidí z vašeho okolí, připravili jsme pro vás promo plakát (formát A3) a grafiky vhodné pro Facebook a Instagram.

 

Doufám, že se vám materiály líbí a všichni vaši čtenáři/ žáci si Spongebobova komiksová dobrodružství užijí! Pokud budete sdílet na svých sociálních sítích fotky z této akce, budeme rádi za
označení. Výčet našich sociálních sítí uvádím níže.

Facebook: /nakladatelstvicrew
Facebook CREW KIDS: /detskekomiksy
Instagram: /crew_komiks
TikTok: /nakladatelstvicrew

Dejte mi vědět, jak se vám akce povedla, těším se na vaše zprávy!

Michaela Šerá (dříve Pexová)