www.dendetskeknihy.cz

Nabídka CREW 2017

Co knihovnám nabízíme?

K DDK 2018

Letošní ročník jsme pojali ve jménu nové značky našeho nakladatelství, značky CREW KIDS. Tato se zaměřuje na dětské komiksové tituly, které jsou dětskému čtenáři velice dobře známé. Jde o tituly jako Simpsonovi, Spongebob, Mimoni, nebo nově Mladí titáni do toho! a DC Superhrdinky, které otevírají velice známý komiksový svět DC pro malé čtenáře.

Tváří letošního ročníku je pak Kůstek. Komiksová fantasy sága, kterou v Americe pod záštitou Scholastic dostal autor Jeff Smith celou jednu generaci dětí zpátky do knihoven.

Na co se můžete těšit?

Kůstkova čtenářská výzva

Mapa, která hravým způsobem motivuje děti k přečtení titulů s různými tématy. Odměnou jsou čtenáři speciální pečetě, které za každý přečtený titul dostane u svého knihovníka a může si je vlepit do mapy. 

Pracovní listy

Úkoly na pracovních listech vedou čtenáře k vypracování jednoduchých komiksových úkolů. Naučí se rozpoznávat tvary a užití komiksových bublin, zjistí, jak funguje pohyb v komiksu a sám si pak zkusí doplnit do komiksu vlastní text.

Velká komiksová soutěž

Abychom děti motivovali ke čtení a tvoření, připravili jsme soutěž, kde čtenáři vytvoří vlastní komiksový příběh. Po slosování vybereme výherce, které odměníme tituly značky CREW KIDS. (Termín pro odevzdání je 13/12/2018)

Dlouhodobě

Pro naše Nakladatelství je spolupráce s knihovnami velice důležitá. Skrze knihovní služby se komiks dostává do širšího povědomí lidí, v knihovnách je komiks přístupný pro každého a u knihovníka se každý může zeptat, cože to vlastně komiks je. Víme ale, že orientovat se na komiksovém trhu není nic jednoduchého. Je toho tolik! Proto Vám rádi vyjdeme vstříc s jakoukoli komiksovou situací.  

Slevy na komiksy

Víme, že rozpočty na knihovní fond nejsou mnohdy vysoké. Proto, pokud se rozhodnete objednat komiksy z našeho nakladatelství, máte u nás slevu až 35 %.

Sponzorství

Máte v knihovně čtenářskou akci? Otevíráte pobočku, nebo snad nový čtenářský klub či koutek? Nebojte se nás oslovit! Rádi darujeme komiksy do soutěží, nebo jako dárky Vašim novým čtenářům. A jako bonus budeme fotografie z Vašich akcích sdílet na našich sociálních sítích, aby se o Vás dozvěděli fanoušci komiksu.

Semináře

Pokud se chcete dozvědět o komiksu něco víc, rádi pro Vás připravíme seminář na míru. Naše semináře můžete také navštívit v Národní knihovně.

 

Pokud se chcete blíže seznámit s komiksy, můžete sledovat naše stránky www.crew.cz

Jsme aktivní i na sociálních sítích, kde nikomu novinky neutečou :)

Facebook: https://www.facebook.com/nakladatelstvicrew/

Facebook CREW KIDS: https://www.facebook.com/detskekomiksy/

Facebook CREW MANGA: https://www.facebook.com/mangacesky/

Facebook SMASH!: https://www.facebook.com/smashockotv/

Instagram: https://www.instagram.com/crew_komiks/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjrpYMrLaBwFvJ2UA0182uw

 

A jak probíhá Týden knihoven u Vás? Napište mi, pošlete mi fotku. Budu ráda za jakýkoli ohlas.

 

Přeji mnoho úspěchů a komiksových zážitků!

Za nakladatelství CREW
Michaela Pexová

 


 

 Pokud máte zájem se akce Den pro Dětskou knihu zúčastnit, či vás zaujala jiná naše nabídka (Startovací balíčky), můžete nás kontaktovat na emailu pexova@crew.cz či telefonním čísle 606 335 708.

PřihlášeníTuto webovou stránku provozuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR
(c) 2009 - 2013 radek medal - grafický design Kontaktujte nás pomoc(at)dendetskeknihy.cz