www.dendetskeknihy.cz

Nabídka CREW

Co knihovnám nabízíme?

K DDK 2017

1) pracovní listy k časopisu Bart Simpson, kdy za vyplněný list čtenář obdrží číslo komiksového časopisu Bart Simpson (limitované na 1 komiks na čtenáře)

2) Soutěž o 10 předplatných měsíčníku Bart Simpson – čtenáři v knihovně mohou odevzdat obrázky na témata Simsponovi, Bart Simspon, čtení v knihovně. Z těchto obrázků vybereme vítězné, které otiskneme v čísle 04/2018 (Uzávěrka pro zasílání obrázků je 31.12. 2017)

3) Komiks Bart Simpson pro nově registrovaného (dětského čtenáře)

Na základě vyplněného objednávkového formuláře vám zdarma zašleme vámi odhadovaný počet časopisů Bart Simpson. Uzávěrka pro přijetí objednávkových formulářů je 24. 11. 2017. Vyplněné formuláře zasílejte na vimmerova@crew.cz.

Dlouhodobě

1) Startovací balíčky s komiksy - pokud knihovna projeví zájem, ZDARMA zašleme tzn. Startovací balíček komiksů, obsahující většinou první díly komiksových sérií. Knihovna si tak bez nákladů ověří čtenářský zájem.

Příklad obsahu balíčku: Naruto 1, Tokijský ghúl 1, Útok titánů 1, Strážci galaxie 1, Assassin‘s Creed 1, SpongeBob 1

2) Sleva ve výši 35 % na další objednávané komiksy

3) Sponzorování našimi tituly (např. magazín Bart Simpson) různých akcích pod záštitou knihovny, jako jsou Dětské dny, Noc s Andersenem, Pasování čtenářů apod.

4) Balíčky komiksů pro výměnné fondy (pro pověřené knihovny)

Tematické balíčky obsahující tituly v hodnotě 1000 – 2000 Kč čtyř tematických skupin: Manga, Dospívající čtenáři, Komiksy pro náročnější a Komiksy pro děti

Za nakladatelství CREW
Petr Litoš, ředitel

 


 

 Pokud máte zájem se akce Den pro Dětskou knihu zúčastnit, či vás zaujala jiná naše nabídka (Startovací balíčky), můžete nás kontaktovat na emailu vimmerova@crew.cz či telefonním čísle 736 220 185.

PřihlášeníTuto webovou stránku provozuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR
(c) 2009 - 2013 radek medal - grafický design Kontaktujte nás pomoc(at)dendetskeknihy.cz